راهپیمایی هرانده به مهاباد
بخش گزارش برنامه
تاریخ شنبه 28 فروردین 1395

 

در تاریخ جمعه 20 فروردین ماه 1395 در یک روز زیبای بهاری با تعداد 21 نفر اولین برنامه سال جدید را تحت عنوان راهپیمائی از هرانده واقع در 20 کیلومتری فیروزکوه بطرف ایستگاه راه اهن مهاباد اغاز کردیم. ساعت 6:30 صبح در ترمینال شرق حاضر شدیم و در ساعت 7 صبح 20 نفر با مینی بوس و اقای اریافر باتفاق دو نفر با خودرو شخصی بطرف فیروزکوه حرکت کردیم و در ساعت 9:30 از مینی بوس پیاده شده و هرانده را بطرف خمه ده و مهاباد اغاز کردیم.

در مجاورت امامزاده ای در ابتدای راه صبحانه را بصورت جمعی میل کرده و پس از انجام مراسم معارفه بطرف خمه ده حرکت کردیم در طی را ه غار بورنیک را بصورت اجمالی دیده و در نزدیکی خمه ده در ساعت 13 در کنار رودخانه نهار را صرف کردیم و دوباره به مسیرمان ادامه دادیم.

در مسیر خمه ده به مهاباد باران ملایمی شروع به باریدن نمود که زیبائی و طراوت منطقه را چند برابر کرد و با رسیدن بایستگاه راه اهن مهاباد در ساعت 15 متوجه شدیم که با تغییر در ساعت برنامه قطار محلی – قطار زودتر در ساعت 14 رفته و در نتیجه با لطف اقای حسینی مسئول محترم ایستگاه راه اهن هماهنگی لازم بعمل امد تا یکدستگاه مینی بوس در ساعت نوزده بیاید که بدینوسیله از زحمات بی شائبه ایشان تشکر و قدردانی میشود.

سرانجام در ساعت 21 به تهران رسیدیم .

اعضا شرکت کننده در برنامه عبارتند از :

ناصر ارغوانی   سرپرست برنامه

خانم ها: مولائی – محمودی و خواهرشان – احمدی – اوشانی – راد – سلمانی –پایمردی و خواهرزاده شان- خانم لنگرودی و پسرشان اقا سروش – خانم سلیمیان و خواهرشان

اقایان: ابوالحسنی – اریافر – دهره صبح – شیرزاد –عساکره و میهمانشان و آقای جوادی

(برای دیدن عکس های بیشتر به گالری رجوع شود)


[نویسنده : a.a | بازدید : 1182 نفر]
رای شما :
-
-
بالای صفحه | تماس با ما | درباره ما | آرشیو | صفحه اصلی
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سایت آزاد کوه می باشد