جلسه هیئت مدیره گروه کوهنوردی آزاد کوه
بخش اخبار داخلی
تاریخ پنج شنبه 24 تیر 1395

جلسه هیئت مدیره گروه کوهنوردی آزاد کوه در تاریخ 1395/04/22 

 

اعضای شرکت کننده : سرکار خانم احمدی – آقایان اکبر آقاخانی – بهروز جوادی – حمید زمانیان – ناصر ارغوانی – عبدالخالق رمیزی پور – شهروز آریافر – علی شارعی حضور داشتند.

که در خصوص موارد ذیل بحث و تصمیم گیری شد.

 

1-  تاکید هیئت مدیره در خصوص اخذ حق مهمان در برنامه های گروه به سرپرستان برنامه که با جدیت بیشتر اقدام گردد، و در صورت عدم رعایت آن باید پاسخگو باشند. در ضمن مقرر گردید اخذ حق میهمان با انشاء مناسب در ذیل جدول تقویم فصلی گنجانده شود.

 

2-  در مورد اخذ حق عضویت ماهانه از اعضائی که بدهکار می باشند، هیئت مدیره مسئول محترم مالی را موظف به اجرای دقیق این اصل نمود.

 

3-  با توجه به انقضای دوران هیئت مدیره فعلی، مقرر گردید برگزاری انتخابات جدید روز دوشنبه 15/06/1395 در منزل آقای حمید زمانیان انجام شود.

که این موضوع از طریق سایت رسمی گروه و فضای مجازی اطلاع رسانی می شود.

 

4-  در خصوص جلسات ماهانه گروه و جلسات هیئت مدیره، تاکید فراوان شد و مقرر گردید در تدوین برنامه فصلی حدالمقدور جلسات ماهانه تداخل و ادقامی با  برنامه های کوهنوردی نداشته باشد و بطور منظم و پر رنگتر در دفتر گروه تشکیل گردد.

 

5-  با توجه به تصمیم جمع جهت فروش ملک گروه آزادکوه؛ کمیته سه نفره متشکل از آقایان اکبر آقاخانی و حمید زمانیان و بهروز جوادی تشکیل شد. تا اقدامات موثر و لازم را انجام دهند، و همچنین مقرر گردید، جهت استفاده اعضاء از ملک تجهیزات لازم مهیا گردد.

 

6-  به پیشنهاد یکی از دوستان مبنی بر عضویت افتخاری دو تن از همنوردان که در سفرهای اخیر بی نهایت همکاری و صمیمیت را برای اعضاء گروه در طبق اخلاص گزارده بودند، با اکثریت آرا به دلیل همگون نبودن شرایط و مصوبات آئین نامه ای گروه، و همچنین عضویت آن دو دوست عزیز در گروه کوهنوردی شهرستان خود؛ مخالفت گردید.

وتصمیم گرفته شد با ارسال نامه و کارت تبریک در پایان سال از آنان تشکر و قدردانی به عمل رسانیم.  

 

* با آرزوی سر سبزی و شادی برای همنوردان و اعضای گروه کوهنوردی آزادکوه *

و با امید پیروزی و موفقیت روز افزون 

هیئت مدیره گروه کوهنوردی آزادکوه


[نویسنده : آرش | بازدید : 817 نفر]
رای شما :
-
-
بالای صفحه | تماس با ما | درباره ما | آرشیو | صفحه اصلی
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سایت آزاد کوه می باشد