بازدید از خانه گروه و صعود قله لیلا کوه
بخش گزارش برنامه
تاریخ شنبه 22 ابان 1395

 
روز چهارشنبه ساعت ۱۶ از ترمینال غرب باتفاق ۹ نفر شامل خانمها: احمدی،دوستش،خانم محمودی ،خانم مولایی ،محبوبه خانم جوادی
و اقایان زمانیان ،جوادی،منصورنژاد و ارغوانی به قصد استانه اشرفیه حرکت کردیم و ساعت ۲۱/۳۰ دقیقه به استانه رسیدیم و با دو پراید به لفوت رفتیم که با استقبال گرم مریم خانم ،اکبراقاخانی مواجه شدیم و اقای رحیمیان و خانمشان هم انجا بودند.
پس از یکی دوساعت گپ و گفت حدود ساعت  ۲۴خوابیدیم .
صبح ساعت ۷ با سه ماشین که متعلق به اکبر اقا ،اقای رحیمیان و خانم لنگرودی بود که ساعت ۷ بزرگوارانه به سرقرار در لفوت امده بود، به لنگرود و منطقه لیلاکوه رفتیم و ساعت ۸/۳۰ دقیقه در منطقه زیبای جنگلی به قصد قله عطا کوه حرکت کردیم.
 
 
 
 
در ساعت ۹/۳۰ در جای بسیار زیبایی در کنار مزارع چای صبحانه دستجمعی خوردیم و تعدادی همانجا ماندند و بقیه حرکت کرده و ساعت ۱۱/۴۵ دقیقه به قله عطاکوه که با تاسیسات مخابرات مشخص میشد رسیدیم و پس از انجام مراسم قله به پائین سرازیر شدیم و ساعت ۱۳/۳۰ بپای ماشینها رسیدیم.
 
 
 
در پارک لنگرود نهار خوردیم و تعدادی از خانمها به خرید مایحتاج ببازار رفته و بقیه ساعت ۱۷ به منزل رسیدیم که اقای اریافر و خانمش و خانم جمیله لنگرودی هم به جمع ما ملحق شدند و شب بسیار لذت بخشی را با تناول جوجه کباب سپری کردیم.
 
روز سوم خانمها به تدارک سبزی پلو ماهی نهار پرداختند و سری به خانه گروه در لفوت زده و جلسه ای برگزار کردیم و در ساعت ۱۳/۴۵ با خداحافظی و تشکر از اکبر اقا و مریم خانم بخاطر همه مهربانیهایشان با اتوبوس و بعضی با خودرو شخصی به تهران بازگشتیم و ساعت ۲۱ در تهران بودیم .
با تشکر - ارغوانی /اقاخانی
سرپرستهای  برنامه
برای دیدن عکس های بیشتر به گالری رجوع شود

[نویسنده : آرش | بازدید : 816 نفر]
رای شما :
-
-
بالای صفحه | تماس با ما | درباره ما | آرشیو | صفحه اصلی
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سایت آزاد کوه می باشد